HERMAN AF SILLÉN, olja på duk/papp-pannå, otydligt signerad.
"Solnedgång". 25 x 45 cm.
Duk uppfäst på papp-pannå, krackelerad.
Kommendörkapten af Silléns tafvellotteri (etikett a tergo).
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10