AKKE KUMLIEN, tillskriven. Olja på pannå, osignerad.
"Holger dricker". 39,5 x 36 cm.
Färgbortfall. Repor.
Proveniens
Stockholms Auktionsverk Stadsauktion Frihamnen 2006-11-07 9671.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK