IVAR MORSING, Olja på duk/pannå signerad och daterad -47.
Klipplandskap. 52 x 62 cm.
Duk uppfäst på pannå, krackelerad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK