DOROTHEA TANNING, etsning med akvatint, signerad och numrerad 76/100
Figurkomposition. Plåtstorlek 28 x 21,5 cm. Japan-papperBladstorlek 43,5 x 32,5 cm.
Ej examinerad ur ram.