MARC CHAGALL

Färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 27-28, 1950.

"Mystical crucifixion". Bildens mått 35 x 52 cm.

Konditionsrapport

Vikveck i mitt, ursprungligt. Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    500
    49 EUR
    57 USD

    Budhistorik (5 bud)
    518 maj 12:43500SEK
    417 maj 19:16450SEK
    316 maj 22:41400SEK