OLLE BONNIÉR

Blandteknik på kartong, signerad och daterad -66.

Komposition. Bär dedikation. Bildens mått 70 x 95 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Mindre fläckar och ytliga repor. Kartongen slagen och bågnar, sitter ej helt i ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 6 timmar

    Utropspris: 8 000 SEK

    2 000
    192 EUR
    223 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    318 jul 14:372000SEK
    218 jul 11:151000SEK
    118 jul 09:57555SEK