FOTOALBUM, interiörer och exteriörer från Gysinge Herrgård.

Bestående av 32 stycken inklistrade svartvita fotografier föreställande interiörer och exteriörer från Gysinge Herrgård. 7 stycken lösa fotografier medföljer. Albumets mått ca 38 x 29 x 5,5 cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK