ITALIENSK SKOLA 1800-TAL , Olja på pannå 16 x 23 cm. Osignerad.
Italienskt landskap med staffarsfigurer. Olja på pannå 16 x 23 cm. Osignerad.
Ytsmuts, gulnad fernissa, skrapmärken, skador på ramen.