EWA WRANGEL OCH LARS-GÖRAN NILSSON, hallmöbel och spegel, GT Ateljé glas och trä, Hovmantorp, 1960-tal.

Hallmöbelns bredd 116, djup 40, höjd 45 cm. Spegelns höjd 120, bredd 80 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK