ARTHUR WAAGEN

Skulptur, patinerad metall, signerad, omkring 1900.

Man med lie. "L'Angelus". Bredd 22. Djup 23. Höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V24

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    1 200
    116 EUR
    138 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    420 maj 09:391200SEK
    319 maj 14:231100SEK
    217 maj 18:251000SEK