HJALMAR GRAHN, olja på pannå, signerad. daterad 1935 a tergo.
"Flicka med spegel". Pannå 62 x 51 cm.
Smärre färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK