LOUIS LEGRAND, torrnål och akvatint, signerad och numrerad 21/70
"Soireuses". Bär "Pellet et Legrand surmounted by swann and Fleur-de-lys" vattenstämpel. 40x27,5 cm.
Smärre fläckar. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK