LOUIS LEGRAND, etsning och akvatint på japanpapper, signerad och numrerad 8
"Paysage Breton" eller "Bergere un enfant dans les bras". 40,5 x 26,5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Nr 436 i Louis Legrand catalogue raisonné / V. Arwas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK