EMIL LINDGREN

Olja på pannå, signerad och daterad 1930.

Kvinna i folkdräkt. 88 x 67 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T205
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss