BENGT LANDIN

Färglitografi, signerad och numrerad 18/150.

Tupp. P. 70 x 53 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    106 EUR
    131 USD

    Budhistorik (17 bud)
    518 apr 15:551100SEK
    3A18 apr 13:331000SEK
    618 apr 13:331000SEK