1041705

SPEGEL, silver, troligen Carlo Camusso, Italien, 1950/60-tal.

Oval form. Reliefdekor. Kedja för upphängning. Bredd 35,5 cm, höjd 26 cm.

Konditionsrapport

Bucklor. Slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 513
    144 EUR
    163 USD

    Budhistorik (6 bud)
    317 apr 2018 19:211513SEK
    4A17 apr 2018 19:211413SEK
    417 apr 2018 16:521100SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes