KAMERA, LEICAFLEX SL, nr 1283702 med Summicron-r 1:2/50.

Kromat kamerahus med ett svart Summicron-r 1:2/50 nr 2488956.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad. Märken. Inristade bokstäver och nummer.

Utropspris
3 000 SEK