1042471

HANS J WEGNER

Fåtölj med fotpall, "Ox-Chair", Erik Jörgensen, Danmark.

Klädd i vinrött läder. Förkromat underrede. Sitthöjd ca 30 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage och repor i lädret.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jonatan  Jahn

Jonatan Jahn
Specialist Design & Modernt Konsthantverk

jonatan.jahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 SEK

    Slutpris

    32 000
    3 083 EUR
    3 532 USD

    Budhistorik (13 bud)
    826 maj 20:0632000SEK
    Acceptpris på 32 000 SEK uppnåddes
    826 maj 20:0531000SEK
    226 maj 08:2324000SEK