DORA JUNG, BORDDUK med SERVETTER, 6 st, "Viol", Tampella, 1960-1970-tal.
Linnedamast. Bordduk ca 135x230 cm. Servietter 43x47 cm.
Smärre slitage. Borderad monograms.