CG HALLBERG supkoppar, 12 st, silver, Stockholm 1950-tal, vikt ca 328 g.

Raka med något utsvängd mynning, höjd 5 cm, i originalschatull.

Gravyr. Smärre slitage. Märken.

Utropspris
2 000 SEK