STANLEY WILLIAM HAYTER

Etsning, signerad, daterad 1936 och numrerad 15/30.

Combat. Bildens mått ca 40 x 49 cm.

Konditionsrapport

Gulnad. Fläckar. Vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - K1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    36 010
    3 493 EUR
    4 128 USD

    Budhistorik (78 bud)
    1A19 maj 12:4336010SEK
    319 maj 12:4335010SEK
    119 maj 12:4234010SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes