STIG CLAESSON, färglitografier 2 st, signerade och numrerade, samt böcker, 2 st.
"Papp utsikt", signerad, daterad -78 samt numrerade 207/300, dagmått 22,5 x 18,5 cm. Fjärilar, signerad, daterad 84 samt numrerad 191/200. Bok, "De tio budorden", Stig Claesson, Bonniers, numrerad 191/200, 1984. "En bok om Stockholm", Per Anders Fogelström, teckningar av Stig Claesson, Bonniers, 1978.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador. Ej fullständigt genomgången