GUSTAV PFLUGRADT

Olja/pannå på duk, signerad.

Landskap. 35 x 52 cm.

Konditionsrapport

Duk uppklistrad på pannå, slitage, krackelerad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T303

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Jinnerot

Johan Jinnerot
Specialist äldre konst

johan.jinnerot@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    1 100
    108 EUR
    126 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    318 maj 22:251100SEK
    217 maj 22:581000SEK
    112 maj 06:55388SEK