SALVADOR DALÍ

Färgetsning med schablon och guldstoft, signerad och numrerad 151/250.

"The kiss" ur portföljen "Song of Songs of Solomon", bildyta 40 x 25 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Michler/Löpsinger 469, 1971.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    388 EUR
    459 USD

    Budhistorik (7 bud)
    418 maj 14:364000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    418 maj 14:363500SEK
    518 maj 07:453200SEK