BERT HÅGE HÄVERÖ

Olja på duk, signerad, daterad 1974.

Tessin Drottningholm. 40 x 48 cm.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T103
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 500 SEK

    Slutpris

    3 900
    378 EUR
    447 USD

    Budhistorik (14 bud)
    721 maj 15:323900SEK
    620 maj 19:323700SEK
    4A20 maj 19:323500SEK