BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets mitt.

Stomme av mässing med kupa av opalglas. Höjd 36 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Senare glaskupor. Smärre fläckar. Något vingliga.

Klubbat pris
2 700
238
249
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
31 maj 2018 20:01
2 700 SEK
8
31 maj 2018 20:00
2 500 SEK
31 maj 2018 20:00
2 500 SEK
8
31 maj 2018 20:00
2 200 SEK
9
31 maj 2018 19:59
2 000 SEK
8
31 maj 2018 19:59
2 000 SEK
9
31 maj 2018 19:58
1 900 SEK
8
31 maj 2018 19:58
1 800 SEK
9
31 maj 2018 19:58
1 800 SEK
8
31 maj 2018 19:57
1 600 SEK
31 maj 2018 19:56
1 500 SEK
8
31 maj 2018 19:56
1 400 SEK
8
31 maj 2018 19:56
1 300 SEK
31 maj 2018 19:56
1 200 SEK
8
31 maj 2018 19:01
1 100 SEK
30 maj 2018 21:46
1 000 SEK
30 maj 2018 21:46
1 000 SEK
30 maj 2018 21:46
950 SEK
30 maj 2018 21:46
900 SEK
30 maj 2018 20:19
850 SEK
29 maj 2018 14:52
800 SEK
29 maj 2018 10:24
750 SEK
29 maj 2018 10:24
700 SEK
28 maj 2018 21:15
550 SEK
28 maj 2018 21:15
500 SEK
28 maj 2018 21:15
450 SEK
27 maj 2018 23:03
400 SEK
27 maj 2018 15:36
350 SEK
25 maj 2018 20:55
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14