KARMSTOLAR, två stycken, s.k bajlfåtöljer, 1800-tal och 1900-tal.

Målade. Skuren dekor. Fast stoppad sits och rygg. Sitthöjd ca 45, höjd ca 74 cm (vardera).

Renoverade och kompletterade. Smärre skador, lagningar och slitage. Förstärkningar.

Utropspris
4 000 SEK