1048882

AXEL EINAR HJORTH

Tillskrivet, 1930/40-tal, Nordiska kompaniet.

Furu. Tredelat konturerat ben. Diameter 80 cm, höjd 62,5 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    16 500
    1 570 EUR
    1 838 USD

    Budhistorik (24 bud)
    3A22 maj 12:1416500SEK
    622 maj 12:1416500SEK
    322 maj 12:1116000SEK
    Acceptpris på 6 000 SEK uppnåddes