PEKKA PARTANEN, etsningar, 3 st, signerade och daterade -65. Provavdrag.
Porträtter. 10,5 x 8,5 cm, 10 x 7 cm och 12 x 6,5 cm.
Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
200 EUR