1049732

FLEMMING LASSEN, tillskriven, fåtölj, Danmark 1940-tal.

Helstoppad, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 39 cm

Konditionsrapport

Senare klädsel. Obetydligt ytslitage. Något ostabil

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 20 000 SEK

    Slutpris

    22 000
    2 140 EUR
    2 427 USD

    Budhistorik (15 bud)
    3A22 maj 22:0122000SEK
    422 maj 22:0121000SEK
    3A22 maj 22:0120000SEK
    Acceptpris på 15 000 SEK uppnåddes