1050074
SPEGEL, 1800-talets första hälft.

Bronserad och förgylld ram. Målat dekorfält med parställda delfiner. Mått 132x67x11 cm.

Slitage. Torrsprickor. Lagningar. Senare bronsering, förgyllning och glas.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK