Konst Grafik
1050857
CHARLES CROMBIE, efter, offsettryck, mapp med 24 st, Yves Meyer & Cie, Paris, omkring 1960

"The rules of golf illustrated by Charles Crombie". Blindstämplad "Perrier". Bladens mått 26,5 x 36 cm.

Smärre slitage, främst hörn. Någon smärre fläck i kant.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
8 000 SEK