CHARLES CROMBIE

Efter, offsettryck, mapp med 24 st, Yves Meyer & Cie, Paris, omkring 1960.

"The rules of golf illustrated by Charles Crombie". Blindstämplad "Perrier". Bladens mått 26,5 x 36 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage, främst hörn. Någon smärre fläck i kant.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    500
    49 EUR
    57 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    218 maj 22:32500SEK
    116 maj 20:34300SEK