SOFFBORD, Italien 1900-talets mitt.

Avlång skiva i ljus melerad sten, avfasade långsidor. Underrede i bronserad metall. Längd 81, bredd 44, höjd 41 cm.

Mindre slitage, stenen med några fyllningar (i tillverkningen), benen något anfrätta.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
2 jun 2018 18:35
1 100 SEK
2 jun 2018 18:35
1 000 SEK
2 jun 2018 18:35
900 SEK
2 jun 2018 18:35
850 SEK
2 jun 2018 18:34
800 SEK
2 jun 2018 18:34
750 SEK
2 jun 2018 18:34
700 SEK
2 jun 2018 18:34
650 SEK
2 jun 2018 18:20
600 SEK
2 jun 2018 18:20
550 SEK
2 jun 2018 18:20
450 SEK
2 jun 2018 18:20
400 SEK
2 jun 2018 17:56
350 SEK
27 maj 2018 20:20
300 SEK