1051734

TORD BJÖRKLUND

Karmstol "Klinte" för IKEA 1900-talets slut.

Stomme av förkormad metall, sits, rygg och armstöd av svart läder, sitthöjd ca 40 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    22 timmar 54 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    1 650
    160 EUR
    189 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 750 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (21 bud)
    423 maj 19:591650SEK
    323 maj 05:461550SEK
    4A23 maj 05:461500SEK