1051734

TORD BJÖRKLUND

Karmstol "Klinte" för IKEA 1900-talets slut.

Stomme av förkormad metall, sits, rygg och armstöd av svart läder, sitthöjd ca 40 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Märken. Smärre fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 100
    200 EUR
    234 USD

    Budhistorik (26 bud)
    324 maj 21:322100SEK
    5A24 maj 21:322000SEK
    524 maj 21:261950SEK