OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Brons, skulptur, gjutarstämpel L Rasmussen, Köpenhamn, daterad 1911,

sittande pojke, längd 13 cm, höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 705
    265 EUR
    309 USD

    Budhistorik (14 bud)
    320 maj 21:022705SEK
    5A20 maj 21:022505SEK
    520 maj 18:562450SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes