ERIKA LAGERBIELKE

Vas, glas,Orrefors, signerad och numrerad 943277 E.P.3-91.

Blått och orange glas. Rund med slipade ränder. Diam 22,5, höjd 20 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N2
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 000
    194 EUR
    229 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (10 bud)
    520 maj 10:172000SEK
    420 maj 07:541900SEK
    519 maj 13:281800SEK