total vikt ca 1.20 ct, 18K vitguld, storlek ca 16/50, total vikt 8 g. Stämplad RO-BE, Stockholm 1972.
Bruksslitage, några klor slitna
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10