1053487

CHANEL

örhängen trol 1970-tal.

Guldfärgade med CC-logga samt hängande lejonhuvud i kedja, ögon av gröna stenar. Längd ca 3,5 cm.

Konditionsrapport

Stenar saknas Något slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anita Bolin

Anita Bolin
Senior specialist smycken

anita.bolin@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    209 EUR
    245 USD

    Budhistorik (16 bud)
    1124 maj 11:282200SEK
    9A24 maj 11:202000SEK
    824 maj 11:201900SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes