1053487

CHANEL, örhängen trol 1970-tal.

Guldfärgade med CC-logga samt hängande lejonhuvud i kedja, ögon av gröna stenar. Längd ca 3,5 cm.

Konditionsrapport

Stenar saknas Något slitage.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anita Bolin

    Anita Bolin
    Senior specialist smycken

    anita.bolin@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    209 EUR
    236 USD

    Budhistorik (16 bud)
    1124 maj 2018 11:282200SEK
    9A24 maj 2018 11:202000SEK
    824 maj 2018 11:201900SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes