1053489

RING

18k guld, Georg Jensen. Vikt 14 g.

Stämplat 1091 NJ. St 16/50.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V40

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anita Bolin

Anita Bolin
Senior specialist smycken

anita.bolin@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    13 timmar 7 minuter

    Utropspris: 6 000 SEK

    5 000
    485 EUR
    573 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    323 maj 21:365000SEK
    Acceptpris på 5 000 SEK uppnåddes
    223 maj 16:424200SEK
    119 maj 21:462000SEK