1053827

SIDEBOARD, möjligen IKEA 1980-tal.

Svartlackerad metallstomme med två lösa svartlaminerade skivor. Längd 198, djup 38, höjd 83 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Smärre färgbortfall med mindre rost.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    146 EUR
    166 USD

    Budhistorik (17 bud)
    617 maj 16:421500SEK
    5A17 maj 16:421400SEK
    517 maj 12:011100SEK