CARL JOHANSSON

Olja på duk, signerad och daterad -23.

Vinterlandskap. Bildens mått 38 x 61 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 7 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    1 500
    144 EUR
    167 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    118 jul 18:531500SEK
    118 jul 00:44900SEK