1054319

HYLLOR

4 st, 1900-talets slut.

Kromade stålrör, rektangulära glashyllor. Längd 40, bredd 30 cm. Höjd 104 resp 135 cm.

Konditionsrapport

Mindre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    9 timmar 19 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    800
    78 EUR
    93 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 850 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    317 maj 17:01800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes
    215 maj 15:50400SEK
    114 maj 14:07300SEK