HYLLOR, 4 st, 1900-talets slut.

Kromade stålrör, rektangulära glashyllor. Längd 40, bredd 30 cm. Höjd 104 resp 135 cm.

Mindre slitage.

Klubbat pris
950
84
87
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
20 maj 2018 20:21
950 SEK
20 maj 2018 20:21
900 SEK
20 maj 2018 20:21
850 SEK
17 maj 2018 17:01
800 SEK
15 maj 2018 15:50
400 SEK
14 maj 2018 14:07
300 SEK