1054319

HYLLOR, 4 st, 1900-talets slut.

Kromade stålrör, rektangulära glashyllor. Längd 40, bredd 30 cm. Höjd 104 resp 135 cm.

Konditionsrapport

Mindre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    950
    92 EUR
    105 USD

    Budhistorik (6 bud)
    420 maj 20:21950SEK
    3A20 maj 20:21900SEK
    420 maj 20:21850SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes