ERIK WÖRTZ, sideboard, "Ulvö", IKEA, 1900-talets andra hälft
Fanerat med ek. Fyra lådor samt två skjutbara och lackerade dörrar. Längd 183, djup 44, höjd 73 cm
Smärre slitage. Märken. Fläckar.