SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft.

Stomme av betsat lövträ. Löstagbar bricka med skiva av glas. Hjulen märkta DRGM (Deutsches Reich Gebrauchsmuster. Längd 90. Bredd 48. Höjd 80 cm.

Slitage. Repor. Krackelyr.

Klubbat pris
3 075
268
281
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 jun 2018 6:11
3 075 SEK
12 jun 2018 6:11
3 000 SEK
10 jun 2018 8:31
2 709 SEK
10 jun 2018 8:31
2 509 SEK
10 jun 2018 8:31
2 500 SEK
9 jun 2018 18:15
1 900 SEK
9 jun 2018 18:15
1 800 SEK
9 jun 2018 18:14
1 700 SEK
9 jun 2018 18:14
1 600 SEK
9 jun 2018 9:37
1 500 SEK
5 jun 2018 21:07
600 SEK