1054874

VICO MAGISTRETTI, soffa, "Maralunga" för Cassina, Italien, 1900-talets andra hälft.

Tvåsits. Randig textilklädsel. Sitthöjd 38. Längd 167. Djup 87. Höjd 69 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Märken. Fläckar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    6 200
    603 EUR
    684 USD

    Budhistorik (32 bud)
    7A21 maj 11:576200SEK
    321 maj 11:576200SEK
    7A21 maj 11:566000SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes