ERIC DETTHOW

Olja på pannå, signerad Detthow och daterad 24.

Kvinnor. 55x 45 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V308
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 7 timmar

    Utropspris: 7 000 SEK

    1 000
    97 EUR
    116 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    119 maj 07:511000SEK
    417 maj 22:34900SEK
    317 maj 19:37401SEK