INGER EKDAHL

Olja på duk, a tergo signerad och daterad 1988.

Geometrisk komposition. 46x46 cm.

Konditionsrapport

Smärre fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P2
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    5 200
    504 EUR
    596 USD

    Budhistorik (19 bud)
    8A23 maj 14:285200SEK
    923 maj 14:285000SEK
    823 maj 14:284201SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes