VICTOR VASARELY

Färgserigrafi, signerad och numrerad 236/250.

Komposition. Dagmått 80x74 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    22 timmar 37 minuter

    Utropspris: 3 000 SEK

    2 204
    214 EUR
    253 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 404 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (12 bud)
    522 maj 22:402204SEK
    320 maj 17:552004SEK
    4A20 maj 17:552000SEK