1055955

ILMARI TAPIOVAARA

Taklampor 2 st, "Maija Suspension" Santa & Cole 1900-talets slut.

Målad metall samt innerkupa i akryl. Bär tillverkarens etikett. Diameter 30 cm, skärmens höjd 27 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - F3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    15 timmar 14 minuter

    Utropspris: 400 EUR

    320
    EUR
    3 299 SEK
    378 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 340 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (13 bud)
    922 maj 17:20320EUR
    8A22 maj 17:20300EUR
    820 maj 21:44280EUR
    Acceptpris på 200 EUR uppnåddes