1055955

ILMARI TAPIOVAARA, taklampor 2 st, "Maija Suspension" Santa & Cole 1900-talets slut.

Målad metall samt innerkupa i akryl. Bär tillverkarens etikett. Diameter 30 cm, skärmens höjd 27 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Rosenius

    Anna Rosenius
    Specialist Design

    anna.rosenius@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    460
    EUR
    4 836 SEK
    519 USD

    Budhistorik (21 bud)
    1123 maj 2018 16:11460EUR
    923 maj 2018 15:20440EUR
    1023 maj 2018 13:52420EUR
    Acceptpris på 200 EUR uppnåddes