1055955

ILMARI TAPIOVAARA, taklampor 2 st, "Maija Suspension" Santa & Cole 1900-talets slut.

Målad metall samt innerkupa i akryl. Bär tillverkarens etikett. Diameter 30 cm, skärmens höjd 27 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Rosenius

    Anna Rosenius
    Specialist Design

    anna.rosenius@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    460
    EUR
    4 728 SEK
    522 USD

    Budhistorik (21 bud)
    1123 maj 16:11460EUR
    923 maj 15:20440EUR
    1023 maj 13:52420EUR
    Acceptpris på 200 EUR uppnåddes