MAX WALTER SVANBERG

Akvarellerat och metallpräglat offsetcollage signerad och numrerad 38/250.

Komposition, bildyta 45 x 37 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T6
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    12 timmar 30 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    500
    49 EUR
    57 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 550 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (6 bud)
    2A22 maj 00:32500SEK
    322 maj 00:32500SEK
    2A22 maj 00:32450SEK